ASUS ProArt PX13 OLED HN7306WU-DB72T-CB - Conception inclinable - AMD Ryzen AI 9 - 365 / jusqu'a 5 GHz - Win 11 Home - GF RTX 4050 - 24 Go RAM - 1 To SSD NVMe - 13.3" OLED ecran tactile 2880 x 1800 (3K) - Wi-Fi 7, Bluetooth - noir nano
Manufacturier: Asus
Item Inso: 6311748
Sku: HN7306WU-DB72T-CB
The ASUS ProArt PX13 OLED is designed for creativity and performance, featuring a stunning 13.3-inch OLED touchscreen display with a native resolution of 2880 x 1800. The display supports 1.07 billion colors and offers HDR 500 True Black technology, providing vibrant visuals and exceptional clarity. With an 85% screen-to-body ratio and Delta E<1 calibration, this device delivers an immersive viewing experience for all creative projects. Its lightweight design at just 1.38 kg ensures portability without sacrificing performance, making it ideal for on-the-go professionals.
| Description du produit | ASUS ProArt PX13 OLED HN7306WU-DB72T-CB - 13.3" - AMD Ryzen AI 9 - 365 - 24 Go RAM - 1 To SSD |
| Type de Produit | Ordinateur portable - 2 en 1 - conception inclinable |
| Système d'exploitation | Win 11 Home |
| Processeur | AMD Ryzen AI 9 365 / 2 GHz, jusqu'à 5 GHz / 24 Mo Cache |
| Unité de traitement neural (NPU) | AMD Ryzen AI - jusqu'à 50 TOPS |
| Mémoire | 24 Go LPDDR5X (la mémoire fournie est soudée) |
| Stockage | 1 To SSD - NVMe |
| Affichage | 13.3" OLED écran tactile 2880 x 1800 / 3K @ 60 Hz |
| Graphique | NVIDIA GeForce RTX 4050 / AMD Radeon 880M |
| Mémoire vidéo | 6 Go GDDR6 SDRAM |
| Appareil d'entrée | Stylet |
| Rétroéclairage du clavier | Oui |
| Webcam intégrée | Oui |
| Réseaux | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Batterie | 4 cellules |
| Sécurité | Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security Chip with Microsoft Pluton |
| Couleur | Noir nano |
| Dimensions (LxPxH) | 29.82 cm x 20.99 cm x 1.77 cm |
| Poids | 1.38 kg |
| Normes environnementales | ENERGY STAR |
Éléments contenus dans la boite :
| ASUS ProArt PX13 OLED HN7306WU-DB72T-CB |
| Adaptateur secteur, ASUS Pen 2 |