ASUS ExpertBook P1 P1503CTA-H38512-CA - Conception de charnière à 180 degrés - Intel N-series - N355 / jusqu'à 3.9 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 Go RAM - 512 Go SSD NVMe - 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6, Bluetooth - gris
Manufacturier: ASUS
Item Inso: 6455890
Sku: P1503CTA-H38512-CA
The compact and elegant ASUS ExpertBook P1 weighs a mere 1.6 kg (3.5 lbs) with a breathtaking design and features exceptional efficiency to supercharge your productivity - empowered by the ASUS AI ExpertMeet tool. It's engineered to deliver superb performance powered by a 13th Gen Intel Core 3 processor and packs 512 GB capacity with for improved data reliability or faster operation. ASUS ExpertBook P1 is also engineered to protect your privacy and business data via a built-in fingerprint sensor and integrated TPM 2.0 chip - your reliable, trusted traveling companion, ready to complete every task on time.
| Description du produit | ASUS ExpertBook P1 P1503CTA-H38512-CA - 15.6" - Intel N-series - N355 - 16 Go RAM - 512 Go SSD |
| Type de Produit | Ordinateur portable - conception de charnière à 180 degrés |
| Système d'exploitation | Win 11 Home |
| Processeur | Intel N-series N355 / 1.9 GHz, jusqu'à 3.9 GHz / 10 Mo Cache |
| Mémoire | 16 Go LPDDR5X (la mémoire fournie est soudée) |
| Stockage | 512 Go SSD - NVMe |
| Affichage | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphique | Intel Graphics |
| Rétroéclairage du clavier | Oui |
| Clavier numérique | Oui |
| Webcam intégrée | Oui |
| Réseaux | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Batterie | 3 cellules |
| Sécurité | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Couleur | Gris |
| Dimensions (LxPxH) | 35.95 cm x 23.22 cm x 1.99 cm |
| Poids | 1.52 kg |
| Normes environnementales | TCO Certifié, génération 10, pour ordinateurs portables, ENERGY STAR |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée - 2 ans |
Éléments contenus dans la boite :
| ASUS ExpertBook P1 P1503CTA-H38512-CA |
| Adaptateur d'alimentation USB-C |