ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-P73T-CB - Intel Core Ultra 7 - 155U / jusqu'à 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 Go RAM - 1 To SSD NVMe - 16" 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - noir étoilé - avec 1 Year Accidental Damage Protection Add On
Manufacturier: ASUS
Item Inso: 6370815
Sku: B3604CMA-P73T-CB
ASUS ExpertBook B3 is smartly crafted for business success, boosting productivity, enhancing security, and enabling real-time communication with flexible IT upgrades. It comes with up to a powerful Intel Core Ultra processor for seamless multitasking, an optional taller 16:10 touchscreen for deeper immersion, and military-grade durability for worry-free reliability. With AI-powered features like an intelligent camera and noise cancellation, everyday business is smarter, faster, and smoother.
| Description du produit | ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-P73T-CB - 16" - Intel Core Ultra 7 - 155U - 16 Go RAM - 1 To SSD |
| Type de Produit | Ordinateur portable |
| Système d'exploitation | Win 11 Pro |
| Processeur | Intel Core Ultra 7 (Série 1) - 155U / 1.7 GHz, jusqu'à 4.8 GHz / 12 Mo Cache |
| Unité de traitement neural (NPU) | Intel AI Boost |
| Mémoire | 16 Go DDR5 |
| Stockage | 1 To SSD - NVMe |
| Affichage | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphique | Intel Graphics |
| Clavier numérique | Oui |
| Webcam intégrée | Oui |
| Réseaux | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet |
| Batterie | 3 cellules |
| Sécurité | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, lecteur d'empreintes digitales |
| Couleur | Noir étoilé |
| Dimensions (LxPxH) | 35.8 cm x 25.43 cm x 2.03 cm |
| Poids | 2.13 kg |
| Normes environnementales | TCO Certified Notebooks 9 |
| Indice de réparabilité | 9.5 (sur 10) |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée - 3 ans |
| Services inclus | 1 Year Accidental Damage Protection Add On |
Éléments contenus dans la boite :
| ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-P73T-CB |
| Adaptateur d'alimentation USB-C |