AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 5 m
405.59$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 3 m
356.94$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 2 m
331.78$
AddOn 5m Cisco Compatible QSFP+ AOC - Câble d'attache directe 40GBase - QSFP+ (M) pour QSFP+ (M) - 5 m - 5 m - fibre optique - actif
Manufacturier: AddOn Networks
Item Inso: 6399211
Sku: QSFP-H40G-AOC5M-AO
This is a Cisco QSFP-H40G-AOC5M compatible 40GBase-AOC QSFP+ to QSFP+ direct attach cable that operates over active fiber with a maximum reach of 5.0m (16.4ft). At a wavelength of 850nm, it has been programmed, uniquely serialized, and data-traffic and application tested to ensure it is 100% compliant and functional. Our direct attach cables are built to comply with MSA (Multi-Source Agreement) standards. This direct attach cable is TAA (Trade Agreements Act) compliant.
| Description du produit | AddOn 5m Cisco Compatible QSFP+ AOC - câble d'attache directe 40GBase - 5 m - 5 m |
| Type | Câble d'attache directe 40GBase |
| Technologie | Fibre optique |
| Type de fibres optiques | Multimode |
| Caractéristiques | Câble actif (régénération de signal) |
| Longueur du câble | 5 m |
| Longueur | 5 m |
| Connecteur | QSFP+ - mâle |
| Connecteur (deuxième extrémité) | QSFP+ - mâle |
| Référence équivalente à celle du fabricant d'origine | Cisco QSFP-H40G-AOC5M |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |