AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 5 m
405.59$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 3 m
356.94$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 2 m
331.78$
AddOn 3m Extreme Compatible SFP+ AOC - Câble réseau - SFP+ pour SFP+ - 3 m - 3 m - fibre optique - actif - pour Extreme Networks ExtremeCloud E3120
Manufacturier: AddOn Networks
Item Inso: 6400293
Sku: 10305-AOC-AO
This is an Extreme Networks 10305-AOC compatible 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ direct attach cable that operates over active fiber with a maximum reach of 3.0m (9.8ft). At a wavelength of 850nm, it has been programmed, uniquely serialized, and data-traffic and application tested to ensure it is 100% compliant and functional. Our direct attach cables are built to comply with MSA (Multi-Source Agreement) standards. This direct attach cable is TAA (Trade Agreements Act) compliant. We stand behind the quality of our products and proudly offer a limited lifetime warranty.
| Description du produit | AddOn 3m Extreme Compatible SFP+ AOC - câble réseau - 3 m - 3 m |
| Type | Câble réseau |
| Technologie | Fibre optique |
| Type de fibres optiques | Multimode |
| Caractéristiques | Câble actif (régénération de signal) |
| Longueur du câble | 3 m |
| Longueur | 3 m |
| Connecteur | SFP+ |
| Connecteur (deuxième extrémité) | SFP+ |
| Référence équivalente à celle du fabricant d'origine | Extreme Networks 10305-AOC |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |
| Conçu pour | Extreme Networks ExtremeCloud E3120 |