AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 5 m
405.59$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 3 m
356.94$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 2 m
331.78$
AddOn 7m Cisco Compatible QSFP+ Breakout AOC - Câble réseau - SFP+ (M) pour QSFP+ (M) - 7 m - 7 m - fibre optique - actif - pour Cisco Nexus 2348, 31XX, 93XX, 93XXX, X97160, X9736; ONE Nexus 32XX, 92XX, 93XXX; UCS C4200
Manufacturier: AddOn Networks
Item Inso: 6400336
Sku: QSFP-4X10G-AOC7M-AO
This is a Cisco QSFP-4X10G-AOC7M compatible 40GBase-AOC QSFP+ to 4xSFP+ direct attach cable that operates over active fiber with a maximum reach of 7.0m (23.0ft). At a wavelength of 850nm, it has been programmed, uniquely serialized, and data-traffic and application tested to ensure it is 100% compliant and functional. Our direct attach cables are built to comply with MSA (Multi-Source Agreement) standards. This direct attach cable is TAA (Trade Agreements Act) compliant. We stand behind the quality of our products and proudly offer a limited lifetime warranty.
| Description du produit | AddOn 7m Cisco Compatible QSFP+ Breakout AOC - câble réseau - 7 m - 7 m |
| Type | Câble réseau |
| Technologie | Fibre optique |
| Type de fibres optiques | Multimode |
| Caractéristiques | Câble actif (régénération de signal) |
| Longueur du câble | 7 m |
| Longueur | 7 m |
| Connecteur | 4 x SFP+ - mâle |
| Connecteur (deuxième extrémité) | QSFP+ - mâle |
| Référence équivalente à celle du fabricant d'origine | Cisco QSFP-4X10G-AOC7M |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |
| Conçu pour | Cisco Catalyst 6800; Nexus 2348, 30XX, 31108, 31XX, 32XX, 56128, 56XX, 6004 24, 60XX, 7000 F3-Series, 7700 F3-Series, 7700 M3-Series, 92XX, 92XXX, 93XX, 93XXX, LEM, X9432, X9536, X9636, X97160, X9732, X9736; ONE Nexus 31108, 3172, 32XX, 56128, 56XX, 60XX, 92XX, 92XXX, 9332, 93XXX; UCS C4200 |