AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 5 m
405.59$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 3 m
356.94$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 2 m
331.78$
AddOn 7m Cisco Compatible QSFP+ AOC - Câble d'attache directe 40GBase - QSFP+ (M) pour QSFP+ (M) - 7 m - 7 m - fibre optique - actif - pour Cisco Nexus 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E
Manufacturier: AddOn Networks
Item Inso: 6400340
Sku: QSFP-H40G-AOC7M-AO
This is a Cisco QSFP-H40G-AOC7M compatible 40GBase-AOC QSFP+ to QSFP+ direct attach cable that operates over active fiber with a maximum reach of 7.0m (23.0ft). At a wavelength of 850nm, it has been programmed, uniquely serialized, and data-traffic and application tested to ensure it is 100% compliant and functional. Our direct attach cables are built to comply with MSA (Multi-Source Agreement) standards. This direct attach cable is TAA (Trade Agreements Act) compliant.
| Description du produit | AddOn 7m Cisco Compatible QSFP+ AOC - câble d'attache directe 40GBase - 7 m - 7 m |
| Type | Câble d'attache directe 40GBase |
| Technologie | Fibre optique |
| Type de fibres optiques | Multimode |
| Caractéristiques | Câble actif (régénération de signal) |
| Longueur du câble | 7 m |
| Longueur | 7 m |
| Connecteur | QSFP+ - mâle |
| Connecteur (deuxième extrémité) | QSFP+ - mâle |
| Référence équivalente à celle du fabricant d'origine | Cisco QSFP-H40G-AOC7M |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |
| Conçu pour | Cisco Nexus 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E |