AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 5 m
405.59$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 3 m
356.94$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 2 m
331.78$
AddOn - Fibre amorce - mode unique LC (F) - 1 m - 1 m - fibre optique - 9 / 125 micromètres - OM3
Manufacturier: AddOn Networks
Item Inso: 6400423
Sku: ADD-PT12-1MLC-OM3
This is a 1m multicolored 12-fiber multi-mode fiber (MMF) OM3 LC pigtail. This 12-fiber cable comes with 12 individual LC connectors on one end, and fusion splice on the other. The most common use for this cable is within a patch panel with splice tray environment. Our patch cables are 100% compliant for all of your networking needs. Each cable is 100% optically tested for insertion loss before you take ownership. Now you have a cost effective solution to all your network upgrade needs.
| Description du produit | AddOn fibre amorce - 1 m - 1 m |
| Type | Fibre amorce - OM3 |
| Technologie | Fibre optique |
| Type de fibres optiques | Multimode |
| Longueur du câble | 1 m |
| Longueur | 1 m |
| Diamètre noyau / gainage | 9 / 125 micromètres |
| Connecteur | 12 x mode unique LC - femelle |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |