AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 5 m
405.59$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 3 m
356.94$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 2 m
331.78$
AddOn - Câble réseau - QSFP+ pour QSFP+ - 30 m - 30 m - fibre optique - actif
Manufacturier: AddOn Networks
Item Inso: 6403800
Sku: MFS4R12CB-030-AO
This is a Mellanox MFS4R12CB-030 compatible 40GBase-AOC QSFP+ to QSFP+ direct attach cable that operates over active MMF with a maximum reach of 30.0m (98.43ft). It has been programmed, uniquely serialized, and data-traffic and application tested to ensure it is 100% compliant and functional. Our direct attach cables are built to comply with MSA (Multi-Source Agreement) standards. All of our twinax and AOC cables are Trade Agreements Act (TAA) compliant.
| Description du produit | AddOn câble réseau - 30 m - 30 m |
| Type | Câble réseau |
| Technologie | Fibre optique |
| Type de fibres optiques | Multimode |
| Caractéristiques | Câble actif (régénération de signal) |
| Longueur du câble | 30 m |
| Longueur | 30 m |
| Connecteur | QSFP+ |
| Connecteur (deuxième extrémité) | QSFP+ |
| Référence équivalente à celle du fabricant d'origine | Mellanox MFS4R12CB-030 |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |