AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 5 m
405.59$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 3 m
356.94$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 2 m
331.78$
AddOn - Câble d'attache directe 10GBase - SFP+ pour SFP+ - 7 m - 7 m - fibre optique - actif
Manufacturier: AddOn Networks
Item Inso: 6403813
Sku: 10GE-SFPP-AOC-0701-AO
This is a Brocade 10GE-SFPP-AOC-0701 compatible 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ direct attach cable that operates over active fiber with a maximum reach of 7.0m (23.0ft). At a wavelength of 850nm, it has been programmed, uniquely serialized, and data-traffic and application tested to ensure it is 100% compliant and functional. Our direct attach cables are built to comply with MSA (Multi-Source Agreement) standards. This direct attach cable is TAA (Trade Agreements Act) compliant. We stand behind the quality of our products and proudly offer a limited lifetime warranty.
| Description du produit | AddOn câble d'attache directe 10GBase - 7 m - 7 m |
| Type | Câble d'attache directe 10GBase |
| Technologie | Fibre optique |
| Type de fibres optiques | Multimode |
| Caractéristiques | Câble actif (régénération de signal) |
| Longueur du câble | 7 m |
| Longueur | 7 m |
| Connecteur | SFP+ |
| Connecteur (deuxième extrémité) | SFP+ |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |