Lantronix - Alimentation électrique (montable sur rail DIN) - AC 85 - 264 V - 10 Watt
Manufacturier: Lantronix
Item Inso: 6419620
Sku: 25135
The Lantronix 25135 industrial power supply is designed for robust performance in various environmental conditions. With an operating temperature range from -20°C to 70°C and a humidity tolerance between 20% and 90%, this power supply is built to withstand challenging environments. Providing a steady output of DC 24 V at 10 watts, it supports network hardware effectively and has a mean time between failures (MTBF) of 584,000 hours, ensuring reliability over extended use.
| Description du produit | Lantronix - alimentation électrique - 10 Watt |
| Type de périphérique | Alimentation électrique - montable sur rail DIN |
| Poids | 170 g |
| Tension d'entrée | AC 85 - 264 V |
| Tension de sortie | DC 24 V + 2% / - 2% |
| Capacité d'alimentation | 10 Watt |
| Dimensions (LxPxH) | 2.25 cm x 10 cm x 9 cm |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |