Eaton Tripp Lite Series Display TV LCD Wall Monitor Mount Tilt 37" to 70" TVs / EA / Flat-Screens
251.07$
Eaton Tripp Lite Series Display TV LCD Wall Monitor Mount Arm Swivel/Tilt 13" to 27" TVs / EA / Flat-Screens
344.69$
Startech Support de bureau pour écran unique en aluminium - Compatible VESA - Articulation complet - Argentée (ARMPIVOTHD)
244.99$
Seal Shield Clean Seal - Filtre anti-indiscrétion - adhésif - 24" - ultra-transparent
Manufacturier: Seal Shield
Item Inso: 6425028
Sku: SSPDLP2425PS
The Seal Shield Clean Seal display privacy filter transforms any 24-inch screen into a secure viewing area, ensuring that personal and sensitive information remains private. Designed with a matte finish, this filter reduces glare while providing 30° viewing angles to enhance user comfort. Made from durable film, the product is scratch resistant and impact-resistant, ensuring longevity in various environments.
| Description du produit | Seal Shield Clean Seal filtre anti-indiscrétion - 24" |
| Type de produit | Filtre anti-indiscrétion |
| Type d'installation | Adhésif |
| Couleur | Ultra-transparent |
| Compatibilité de la taille de l'écran | 24" |
| Matériau du produit | Film |
| Dimensions (LxPxH) | 51.8 cm 32.4 cm |
| Garantie du fabricant | 1 an de garantie |