Da-Lite Model C Projection Screen with CSR - Manual Screen with Controlled Screen Return for Large Rooms - 113" Screen
1356.00$
Da-Lite Model C Projection Screen with CSR - Manual Screen with Controlled Screen Return for Large Rooms - 137" Screen
1774.00$
Da-Lite Tensioned Advantage - Écran de projection - montable au plafond - motorisé
8369.00$
Da-Lite UTB Contour Series - Écran de projection - montable sur mur - 137" (348 cm) - 16:10 - HD Progressive 1.1 Contrast - noir traité à l'acide - Conformité TAA
Manufacturier: Da-Lite
Item Inso: 6434777
Sku: 24471
The Da-Lite UTB Contour Series is a projection screen designed for viewing experiences. With an image diagonal size of 348 cm, this screen is suitable for various settings including home theaters and conference rooms. The seamless surface and low-profile fixed frame ensure a sleek look while improving visual performance.
| Description du produit | Da-Lite UTB Contour Series écran de projection - 137" (348 cm) - Conformité TAA |
| Type de produit | Écran de projection |
| Positionnement/montage | Montable sur mur |
| Couleur | Noir traité à l'acide |
| Écran de projection Diagonale de l'image | 137" (348 cm) |
| Taille de l'image projetée | 295 cm x 184 cm |
| Rapport hauteur/largeur | 16:10 |
| Surface d'écran | HD Progressive 1.1 Contrast |
| Poids | 22.5 kg |
| Compatibilité TTA | Oui |
| Garantie du fabricant | Garantie de 5 ans |