Eaton Tripp Lite Series Surge Protector Power Strip 120V 7 Outlet 12' Cord 1080 Joule Black
74.00$
Eaton Tripp Lite Series PDU Basic 120V 1.8kW 15A 5-15R 13 Outlet 5-15P Horizontal 1URM
297.96$
StarTech Barrette d'alimentation PDU horizontale à montage en rack 1U à 8 prises pour racks de serveur de réseau - Protection contre les surtensions - 120 V/15 A - avec cordon d'alimentation de 6 pieds (RKPW081915)
118.99$
CyberPower Home Theater Series HT600WSU2A - Protection contre les surtensions - CA 125 V - connecteurs de sortie : 6 - noir
Manufacturier: CyberPower
Item Inso: 6438115
Sku: HT600WSU2A
Your home entertainment system, gaming gear and devices deserve 24/7 protection. Safeguard valuable electronics against voltage spikes and serious power events such as lightning-induced surges with advanced power protection. Loaded with features like fireproof and safe-fail technology, this surge protector guarantees your home and equipment stay safe.
| Description du produit | CyberPower Home Theater Series HT600WSU2A - protection contre les surtensions |
| Type de périphérique | Protection contre les surtensions - externe |
| Poids | 0.449 kg |
| Tension d'entrée | CA 125 V |
| Tension de sortie | CA 125 V |
| Connecteurs d'entrée | 1 x power NEMA 5-15P |
| Connecteurs de sortie | 6 x power NEMA 5-15R ¦ 2 x USB de type A 4 broches 4.8 A |
| Couleur | Noir |
| Dimensions (LxPxH) | 12.07 cm x 4.06 cm x 18.01 cm |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |