Eaton Tripp Lite Series Surge Protector Power Strip 120V 7 Outlet 12' Cord 1080 Joule Black
74.00$
Eaton Tripp Lite Series PDU Basic 120V 1.8kW 15A 5-15R 13 Outlet 5-15P Horizontal 1URM
297.96$
StarTech Barrette d'alimentation PDU horizontale à montage en rack 1U à 8 prises pour racks de serveur de réseau - Protection contre les surtensions - 120 V/15 A - avec cordon d'alimentation de 6 pieds (RKPW081915)
118.99$
CyberPower Essentiel CSB6WS - Protection contre les surtensions - prise murale - CA 125 V - connecteurs de sortie : 6 - blanc
Manufacturier: CyberPower
Item Inso: 6438207
Sku: CSB6WS
The CyberPower Essential CSB6WS is a reliable surge protector designed for wall-mounted convenience. With a wall-tap plug style, this device allows for easy installation and offers six output connectors to manage multiple devices. Built with plastic housing, it is constructed for durability and safety, meeting compliance standards including UL 1449, RoHS, cETLus, and UL 498A.
| Description du produit | CyberPower Essentiel CSB6WS - protection contre les surtensions - prise murale |
| Type de périphérique | Protection contre les surtensions - externe |
| Poids | 290 g |
| Tension d'entrée | CA 125 V |
| Tension de sortie | CA 125 V |
| Connecteurs d'entrée | 1 x power NEMA 5-15P |
| Connecteurs de sortie | 6 x power NEMA 5-15R (anti-surtensions) |
| Couleur | Blanc |
| Dimensions (LxPxH) | 10.24 cm x 3.51 cm x 14.3 cm |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |