Getac ZeroDark CA-NF21 - Caméra de surveillance réseau - cube - couleur - 1920 x 1080 - LAN - H.264
Manufacturier: Getac
Item Inso: 6455815
Sku: ORN0VX
The Getac ZeroDark CA-NF21 blends functionality and convenience in a compact design suited for PC and network camera applications. This model is designed to support SDHC memory cards, offering flexibility for storage options, ensuring efficient video capture and playback. With its fixed focal lens and mechanical design, the camera prioritizes consistent performance, allowing users to focus on functionality rather than adjustments. This color camera also provides audio support, enhancing the quality of recordings and surveillance capabilities, making it a versatile choice for various environments.
| Description du produit | Getac ZeroDark CA-NF21 - caméra de surveillance réseau - cube |
| Type de périphérique | Caméra de surveillance réseau - fixé - cube |
| Type de support de caméra | Montage en surface |
| Dimensions (LxPxH) | 4.6 cm x 4.8 cm x 4.6 cm |
| Poids | 184 g |
| Couleur | Noir |
| Technologie de connectivité | Câblé |
| Caméra | Couleur |
| Résolution maximale | 1920 x 1080 |
| Taux de trame (max) | 30 images/s |
| Éclairage minimum | 0.05 lux - couleur - F2.0 ¦ 0 lux - IR |
| Distance focale | 2.6 mm |
| Iris de l'objectif | F/2. |
| Interfaces | LAN |
| Caractéristiques | HDR, double exposition, 4 LED infrarouge, vue panoramique |
| Garantie du fabricant | Garantie de 3 ans |
| Caractéristiques d¿environnement (en fonctionnement) | -30 °C - 60 °C |