Atlas Sound IP-DDS - Haut-parleur IP - Ethernet, Fast Ethernet, PoE-Plus - blanc (couleur de la grille - blanc)
Manufacturier: Cisco
Item Inso: 6458504
Sku: SP-ATLAS-IP-DDS=
AtlasIED IPX Series IP-DDS is an indoor dual-sided display incorporating speakers and LCD display. It can display time as well as scrolling text and leverages the VoIP communication solution to extend notifications with effective visual text alerts for high ambient noise areas or large spaces.
| Description du produit | Atlas Sound IP-DDS - haut-parleur IP |
| Type de Produit | Haut-parleur IP |
| Fonctions | Réveil |
| Puissance de crête | 25 Watt |
| Réponse en fréquence | 250 - 9000 Hz |
| Amplificateur | Intégré |
| Affichage | LCD |
| Interfaces | Ethernet, Fast Ethernet, PoE-Plus |
| Normes audionumériques prises en charge | G.722, G.711a, G.711u |
| Détails des haut-parleurs | Haut-parleur - 250 - 9000 Hz |
| Couleur | Blanc |
| Dimensions (LxPxH) | 51.9 cm x 17.6 cm x 25.1 cm |
| Poids | 6.44 kg |
| Garantie du fabricant | 1 an de garantie |