Lenovo ThinkSmart Tiny Kit - Kit de vidéo-conférence (contrôleur Lenovo ThinkSmart, système de calcul) - avec 1 Year Lenovo Premier Support - noir corbeau
Manufacturier: Lenovo
Item Inso: 6466017
Sku: 12XH000BUS
The Lenovo ThinkSmart Tiny Kit is designed to elevate video conferencing experiences with its powerful features. Equipped with a robust Core i3-13100T processor and 16 GB of RAM, this compact solution is perfect for seamless multitasking while conducting meetings. With a 256 GB SSD, quick access to files ensures that important documents are always at your fingertips. The device supports various connectivity options, including HDMI output and multiple USB ports, making it simple to connect to a wide range of peripherals and external displays.
| Description du produit | Lenovo ThinkSmart Tiny Kit - kit de vidéo-conférence |
| Type de périphérique | Kit de vidéo-conférence |
| Contenu du kit | Contrôleur Lenovo ThinkSmart, système de calcul |
| Loi sur les données de l'UE | Https://www.lenovo.com/fr/fr/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/ |
| Dimensions (LxPxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Poids | 1.2 kg |
| Localisation | Anglais / Etats-Unis |
| Affichage | 10.1" 1280 x 800 |
| Périphérique d'entrée | Écran tactile de 10,1" (filaire) |
| Configuration de PC | Core i3-13100T/16GB RAM/256GB SSD |
| Réseaux | Adaptateur réseau - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Programme de ventes par le fabricant | Lenovo TopSeller |
| Garantie du fabricant | 1 an de garantie |
| Services inclus | 1 Year Lenovo Premier Support |