AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 5 m
405.59$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 3 m
356.94$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 2 m
331.78$
AddOn 1m Industry Standard QSFP+ AOC - Câble réseau - QSFP+ pour QSFP+ - 1 m - 1 m - fibre optique
Manufacturier: AddOn Networks
Item Inso: 6399884
Sku: QSFP-40G-AOC1M-AO
This is a MSA Compliant 40GBase-AOC QSFP+ to QSFP+ direct attach cable that operates over active MMF with a maximum reach of 1.0m (3.28ft). It has been programmed, uniquely serialized, and data-traffic and application tested to ensure it is 100% compliant and functional. The direct attach cables are built to comply with MSA (Multi-Source Agreement) standards. All of the twinax and AOC cables are Trade Agreements Act (TAA) compliant.
| Description du produit | AddOn 1m Industry Standard QSFP+ AOC - câble réseau - 1 m - 1 m |
| Type | Câble réseau |
| Technologie | Fibre optique |
| Type de fibres optiques | Multimode |
| Longueur du câble | 1 m |
| Longueur | 1 m |
| Connecteur | QSFP+ |
| Connecteur (deuxième extrémité) | QSFP+ |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |