AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 5 m
405.59$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 3 m
356.94$
AddOn - Câble de sortie de ventilation - multimode MPO / UPC (F) pour LC/UPC multimode (M) - 2 m
331.78$
AddOn - Fibre amorce - SC multi-mode (M) - 3 m - 3 m - fibre optique - 50 / 125 microns - OM3
Manufacturier: AddOn Networks
Item Inso: 6400484
Sku: ADD-PT12-3MSC-OM3
This is a 3m multicolored 12-fiber multi-mode fiber (MMF) OM3 SC pigtail. This 12-fiber cable comes with 12 individual SC connectors on one end, and fusion splice on the other. The most common use for this cable is within a patch panel with splice tray environment. The patch cables are 100% compliant for all of your networking needs. Each cable is 100% optically tested for insertion loss before you take ownership. Now you have a cost effective solution to all your network upgrade needs.
| Description du produit | AddOn fibre amorce - 3 m - 3 m |
| Type | Fibre amorce - OM3 |
| Technologie | Fibre optique |
| Type de fibres optiques | Multimode |
| Longueur du câble | 3 m |
| Longueur | 3 m |
| Diamètre noyau / gainage | 50 / 125 microns |
| Connecteur | 12 x SC multi-mode - mâle |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |