Eaton Tripp Lite Series Surge Protector Power Strip 120V 7 Outlet 12' Cord 1080 Joule Black
74.00$
Eaton Tripp Lite Series PDU Basic 120V 1.8kW 15A 5-15R 13 Outlet 5-15P Horizontal 1URM
297.96$
StarTech Barrette d'alimentation PDU horizontale à montage en rack 1U à 8 prises pour racks de serveur de réseau - Protection contre les surtensions - 120 V/15 A - avec cordon d'alimentation de 6 pieds (RKPW081915)
118.99$
CyberPower Home Office Series CSB1206 - Protection contre les surtensions - CA 125 V - connecteurs de sortie : 12 - 1.8 m cordon - noir
Manufacturier: CyberPower
Item Inso: 6431378
Sku: CSB1206
The CyberPower Home Office Series CSB1206 surge protector offers protection for electronic devices against power surges. With a compact external form factor and a surge energy rating of 3600 Joules, this surge protector is designed to shield connected equipment from harmful voltage spikes. Featuring 12 NEMA 5-15R output connectors, it provides space for multiple devices to be connected simultaneously, making it suitable for home and office use.
| Description du produit | CyberPower Home Office Series CSB1206 - protection contre les surtensions |
| Type de périphérique | Protection contre les surtensions - externe |
| Longueur du cordon | 1.8 m |
| Poids | 830 g |
| Tension d'entrée | CA 125 V |
| Tension de sortie | CA 125 V |
| Connecteurs d'entrée | 1 x power NEMA 5-15P |
| Connecteurs de sortie | 12 x power NEMA 5-15R (anti-surtensions) |
| Couleur | Noir |
| Dimensions (LxPxH) | 10.31 cm x 30.51 cm x 4.39 cm |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |