Eaton Tripp Lite Series Surge Protector Power Strip 120V 7 Outlet 12' Cord 1080 Joule Black
74.00$
Eaton Tripp Lite Series PDU Basic 120V 1.8kW 15A 5-15R 13 Outlet 5-15P Horizontal 1URM
297.96$
StarTech Barrette d'alimentation PDU horizontale à montage en rack 1U à 8 prises pour racks de serveur de réseau - Protection contre les surtensions - 120 V/15 A - avec cordon d'alimentation de 6 pieds (RKPW081915)
118.99$
CyberPower Essentiel CSB706W - Protection contre les surtensions - connecteurs de sortie : 7 - 1.8 m cordon - blanc
Manufacturier: CyberPower
Item Inso: 6431382
Sku: CSB706W
The CyberPower Essential CSB706W surge protector provides essential protection for your electronic devices. With a surge energy rating of 1800 Joules, it safeguards against power surges, ensuring that your valuable equipment remains safe from voltage spikes. This surge protector features seven output connectors, allowing multiple devices to be powered simultaneously. The integrated 1.8 m power cable offers convenience, making it easy to connect to wall sockets or power strips.
| Description du produit | CyberPower Essentiel CSB706W - protection contre les surtensions |
| Type de périphérique | Protection contre les surtensions - externe |
| Longueur du cordon | 1.8 m |
| Poids | 500 g |
| Connecteurs d'entrée | 1 x power NEMA 5-15P |
| Connecteurs de sortie | 7 x power NEMA 5-15P (anti-surtensions) |
| Couleur | Blanc |
| Dimensions (LxPxH) | 4.5 cm x 27.64 cm x 3.73 cm |
| Garantie du fabricant | Garantie limitée à vie |