HPE Networking Instant On AP21 (RW)
274.00$
Cisco Catalyst IW9167E Heavy Duty
3344.74$
WatchGuard AP432
1033.29$
Allied Telesis AT TQ1402 - Borne d'accès sans fil - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
Manufacturier: Allied Telesis
Item Inso: 6437807
Sku: AT-TQ1402-00
The innovative Channel Blanket hybrid mode of the TQ1402 enables optimized wireless networking for all environments. By allowing simultaneous multi-channel and single-channel WLAN connectivity from the same access point, network administrators can combine the performance attributes of the two architectures to best suit their specific deployment requirements.
| Description du produit | Allied Telesis AT TQ1402 - borne d'accès sans fil - Wi-Fi 5 |
| Type de périphérique | Borne d'accès sans fil |
| Format | Externe |
| Protocole de liaison de données | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Bande de fréquence | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Prise en charge de l'alimentation sous Ethernet (PoE) | PoE |
| Alimentation | CA 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (LxPxH) | 16.3 cm x 16.5 cm x 4.3 cm |
| Poids | 430 g |